Pro vášnivé čtenářky (angličtinářky)

29. února 2016 v 15:13
Dnešní příspěvek je spíš takové shrnutí toho, co může internet nabídnout a kde se můžete inspirovat a počíst si novinky z oblasti PCOS. Sama z těchto webových stránek čerpám.. Některé jsem objevila teprve nedávno. Ale rovnou podotýkám, že hlavním cílem všech těchto stránek je podpořit ženy s touto diagnózou a seznámit je s věcmi, které by se jim mohly hodit, aby PCOS porazily nebo alespoň odsunuly trochu stranou.

Jako první vás musím seznámit s webem, který píše Tarryn. Její příspěvky a online kurz zdarma mi pomohly se rozhoupat a začít svůj problém řešit: http://www.pcosdietsupport.com.

Hned v zápětí jsem narazila na stránky, které píše Amy - PCOS diva - ty mi přijdou více komerční, a proto méně symaptické, ale můžete na nich najít velmi zajímavé a přínosné články.

Tarryn často cituje články od Eriky Volk, což je fitness trenérka, která sama byla diagnostikována s PCOS, na jejích stránkách a jejím facebookovém profilu můžete najít rovněž mnoho zajímavých článků.

V Americe je celá asociace, která ma za cíl pomáhat ženám diagnostikovaným PCOS. Na svých stránkách a FB profilu sdílí novinky v léčbě a výzkumu tohoto syndromu.

Další informace najdete na stránkách a FB profilu neziskové organizace, která nese název PCOS Challenge. Dokonce se zde můžete zaregistrovat a sdílet s ostatními ženami se stejným problémem ten váš vlastní.

Stránky, které jsem objevila úplně nově jsou:

Přeji příjemné počtení a brzy se vrátím s další dávkou nových informací Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama