Restart

18. května 2016 v 20:06 |  Léčba
Tentokrát nevyplodím žádný moudrý článek o tom, co by člověk měl a neměl dělat, ale povím vám tak trochu něco z mého aktuálního života. Každý z nás potřebuje čas od času restart a třeba začít od nuly. Jelikož moje snahy o otěhotnění už trvají déle než rok a stále se nic neděje, vděčně jsem se chytla příležitosti dát si od toho na chvíli "oraz" a vyrazila jsem na služební cestu do zahraničí, konkrétně do Kalifornie.

Čas od času prostě člověk potřebuje změnu a pauzu. V práci se zatím nic zajímavého neděje, nicméně, počasí tady a prostředí je nádherné, takže ačkoliv se mi všichni místní omlouvají za nezvykle studené jaro, tak já už mám spálený obličej Smějící se Navíc jsem tady poznala spoustu nových, nadějných a motivovaných lidí.


A když už jsem nakousla téma sluníčko, tak musím připomenout, že je blahodárné pro naše tělo a produkci vitamínu D. Vyrazila jsem rovněž prozkoumat místní obchody, Amerika je totiž země s ohromnými možnostmi a nepřeberným množstvím produktů. Jeden obchod, který se jmenuje CVS je zaměřený hlavně na prodej vitamínů a léků. Byla jsem úplně v šoku, ale zajdete si prostě do samoobsluhy a v regálu si prostě vybíráte vitamíny, jaké chcete.

Na cestu jsem si s sebou nebrala skoro nic, krom omegadefendu, takže jsem si nakoupila spoustu vitaminových doplňků - k. listovou, hořčík, vit. D (kdyby náhodou ta produkce ze sluníčka nestačila) a pak nějakou směsku zelených rostlin s názvem Very Green, to prostě nešlo nekoupit Nevinný. Obsahuje to směsku spousty zelených rostlin a používá se to jako doplněk pro podporu zažívání, doplnění vitamínu ze zelených rostlin, pokud máte pocit, že vám chybí. Jsou to tabletky, které obsahují výtažek z listů Alfalfa (neboli tolice vojtěška), sojový lecitin, spirulinu, chlorellu, zelený ječmen, džus z mrkve, rajčat, červené řepy, výtažek z chaluh, extrakt ze semen ostropestřce mariánského, extrakt z borůvky brusnice, listů zeleného čaje, ginkgo biloby a extrakt ze semínek hroznového vína.

Chtěla jsem si zakoupit i N-acetylcystein, ale ten si asi budu muset objednat online, neb jsem ho v obchodě neobjevila a ani v lékárně mi neuměli poradit.


Tak a teď má moje tělo krásné téměř tři měsíce na to, aby se vzpamatovalo a zkusilo se mnou spolupracovat. Velikou výhodou je i to, že obchody nabízejí spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, z toho množství jsem byla naprosto očarovaná. A to nemluvím o všech gluten-free (bezlepkových) a dairy-free (bezmléčných) produktech, které tady člověk sežene. Zatím u mě jednoznačně vede zmzrlina z kešu-mléka s kešu ořechy a čokoládovými vločkami Úžasný

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama