Metoda početí dle Jonáše

14. srpna 2016 v 22:00 |  Snažíme se o mimi
Dnešní článek bude spíš takový vzkazík. Náhodně jsem dneska totiž narazila v diskuzi na téma Jonášova metoda. Jedná se o metodu, která by dle vašeho data a času narození měla určit dny, kdy máte nejvyšší šanci počít, respektive vypočítává vám na každý měsíc čas početí vašeho miminka plus uvádí pravděpodobné pohlaví. Předpokládám, že datum a místo narození zná každá z vás, pokud vám navíc vaši rodiče prozradí i čas narození, můžete zkusit údaje vyplnit zde a třeba se vám podaří otěhotnět.

Metodu osobně zatím vyzkoušenou nemám, ale dle několika příspěvků na diskuzích jako je modrykonik nebo emiminko jsem se dozvěděla, že metoda několika ženám již pomohla. Uvádí se, že metoda je úspěšná i v případě, že v době pravděpodobného dne početí nemáte ovulaci. Osobně mi to přijde trochu zvláštní, ale co se týče těhotnění, tak začínám už věřit tomu, že je možné prakticky cokoliv Smějící se Ale uvádí se, že šance k otěhotnění je daleko vyšší pokud vaše ovulace probíhá ve dnech blízkých ke dni pravděpoobného početí.

Samozřejmě nevím, zda to byly nebo nebyly ženy s PCOS, ale na druhou stranu si říkám, že asi člověk nemá co ztratit, když to podle této metody zkusí, co říkáte? Jeden den pravděpodobného početí mi dokonce vychází hned na příští týden, takže před užíváním clostilbegytu, tak jsem zvědavá Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 15. srpna 2016 v 6:17 | Reagovat

Kámoška vyzkoušela Jonáše na sobě a pomohlo jí to. Otázka, zda to bylo metodou nebo se to prostě jen podařilo. Ale zkouškou nic nelze zkazit!

2 Janča Janča | Web | 15. srpna 2016 v 8:40 | Reagovat

[1]: Majko, děkuji za reakci, určitě to vyzkouším, nemám tím co ztratit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama